UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze pasażerów od lat liczą bramki. Po drugie Górecki kilka lat temu oświadczył, że liczeniu pasażerów posłuży EKM. WIEC CO TO ZA BZDURY: "Zarząd Komunikacji Miejskiej Miejskiej nie prowadzi analiz zachowań pasażerów, w związku z czym nie może podać szczegółowo, ile osób będzie korzystało z biletów na krótki przejazd, (... )" To o czym jest ten tekst, keśli nie o innymi słowy mierzeniu potoków pasażerów?!
Yhy