Wybrany wątek opinii

Wolę Boltem się przejechać niż tym taranem 50 letnim co grzeje w lato i chłodzi w zimie :)
(2025.11.24)
Niby zgoda ale tylko od święta bo na co dzień to i tak spory wydatek. Będą nowe tramwaje czyli nowy tabor z Turcji. To spora ilość nowych tramwajów.
(2025.11.24)
Który tramwaj oprócz niemieckich ma 50 lat?
gru (2025.11.25)
Nie ma takich wozow 50 letnich takze bredzisz.
(2025.11.25)
A wiesz co to znaczy ironia?
(2025.11.25)
Powrót do komentarzy