Wybrany wątek opinii
Wolę Boltem się przejechać niż tym taranem 50 letnim co grzeje w lato i chłodzi w zimie :)
Do moderacji
Odpowiedz
37
9
Niby zgoda ale tylko od święta bo na co dzień to i tak spory wydatek. Będą nowe tramwaje czyli nowy tabor z Turcji. To spora ilość nowych tramwajów.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Który tramwaj oprócz niemieckich ma 50 lat?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Nie ma takich wozow 50 letnich takze bredzisz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A wiesz co to znaczy ironia?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0