34
24.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kiedy będzie. Można doładować nowa kartę na poczcie w Ogrodach? Bo na tą chwilę nie można. I firma która robiła oprogramowanie nie obsługuje już doładowań.
(2025.11.24)

info

8  
  2
Nowy Elbląg proponował takie bilety, 15 i 30 minut. Szkoda że ponad podziałami PiS i PO zrobiło po swojemu 5 minutowe.
To dali popis (2025.11.24)

info

18  
  4
Komunikacja miejska w Elblągu wali się na łeb i szyję. Jej infrastruktura, chaotyczny poziom zarządzania i nic nierobienie sobie z licznych uwag i propozycji pasażerów w kierunku, żeby było lepiej. A od pamiętnej zmiany, którą wprowadzono 1 stycznia 2021r. i która to miała poprawić funkcjonowanie komunikacji, jest po prostu coraz gorzej. A władze miasta też nie widzą w tym problemu, mimo licznych uwag które wpłynęły do ratusza w ramach konsultacji. Teraz te nieprzemyślane zmiany w biletach minutowych. My, elblążanie oczekujemy po prostu lepszej komunikacji a także liczenia się z naszymi opiniami.
Linert (2025.11.24)

info

20  
  3
Na ulicach i szynach klamot goni klamot a oni udają że coś robią. Jak przez skrzyżowanie koło Światowida przejedzie klamot po szynach to 5 minut trzeba czekać na zmianę świateł... a oni bilet pięciominutowy. Zejdźcie wy na ziemię i nie nazywajcie tego złomu komunikacją W żadnym Polskim mieście nie ma takiej ''komunikacji'' jak tu na tym zadupiu.
(2025.11.24)
Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.
(2025.11.24)
"albo autobusem nr 11 z dworca PKP do Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. " co za dureń to skomponował - 11 do CRW "Dolinka" ???
(2025.11.24)

info

15  
  2
Nic dziwnego, że komunikacja miejska przegrywa że złotówami. Zamiast linii 22 i 23 to zrobili z autobusu 11 wycieczkowca, mieszkańcy Bielan/Zajazdu/Krasnego Lasu/Próchnika nie odzyskali autobusu 12,i też zapomnieli o Radomskiej i Chrobrego
(2025.11.24)

info

20  
  3
Bilety 5 minutowe to jakaś parodia.10 i 20 minutowe miałyby jakiś sens. Cena ta sama.2 i 3 zł.
(2025.11.24)

info

16  
  1
Odpływ pasażerów... zkm nie wie do tej pory dlaczego tak jest. Wystarczy raz jeden przejechać się i będzie wiadomo a oni kasę biorą i nie wiedzą.
(2025.11.24)

info

15  
  2
Nie. Bo tam najmądrzejszy jest Górecki, wybitny specjalista od komunikacyi, on wie najlepiej; )
Stara bimba (2025.11.24)