Wybrany wątek opinii

Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.
(2025.11.24)
Nie. Bo tam najmądrzejszy jest Górecki, wybitny specjalista od komunikacyi, on wie najlepiej; )
Stara bimba (2025.11.24)
Ciekawe jakie nowe stoją?
gru (2025.11.25)
Powrót do komentarzy