Wybrany wątek opinii
Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
Nie. Bo tam najmądrzejszy jest Górecki, wybitny specjalista od komunikacyi, on wie najlepiej; )
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
Ciekawe jakie nowe stoją?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0