Wybrany wątek opinii
Po pierwsze pasażerów od lat liczą bramki. Po drugie Górecki kilka lat temu oświadczył, że liczeniu pasażerów posłuży EKM.
WIEC CO TO ZA BZDURY: "Zarząd Komunikacji Miejskiej Miejskiej nie prowadzi analiz zachowań pasażerów, w związku z czym nie może podać szczegółowo, ile osób będzie korzystało z biletów na krótki przejazd, (... )" To o czym jest ten tekst, keśli nie o innymi słowy mierzeniu potoków pasażerów?!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Yhy - Ale.... w jeden dzień roboczy można to w godzinach szczytu z pozycji pasażera ocenić.2/3 jeździ dłużej niż 5 minut. Np Do szkoły na Bema, to nawet od Grobli dłużej zejdzie ze światłami, a co dopiero wcześniej? Zmierzyli linijką Trójmiasto na mapie, a potem Elbląg i z proporcji tak jakoś wyszło psia kość :-))) To sabotaż dyrektyw UE o transporcie publicznym, zwłaszcza w odniesieniu ekologizacji. Trzeba uprzejmie donieść....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0