UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze pasażerów od lat liczą bramki. Po drugie Górecki kilka lat temu oświadczył, że liczeniu pasażerów posłuży EKM. WIEC CO TO ZA BZDURY: "Zarząd Komunikacji Miejskiej Miejskiej nie prowadzi analiz zachowań pasażerów, w związku z czym nie może podać szczegółowo, ile osób będzie korzystało z biletów na krótki przejazd, (... )" To o czym jest ten tekst, keśli nie o innymi słowy mierzeniu potoków pasażerów?!

Yhy