UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odpływ pasażerów... zkm nie wie do tej pory dlaczego tak jest. Wystarczy raz jeden przejechać się i będzie wiadomo a oni kasę biorą i nie wiedzą.
Odpływ pasażerów... zkm nie wie do tej pory dlaczego tak jest. Wystarczy raz jeden przejechać się i będzie wiadomo a oni kasę biorą i nie wiedzą.