UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpływ pasażerów... zkm nie wie do tej pory dlaczego tak jest. Wystarczy raz jeden przejechać się i będzie wiadomo a oni kasę biorą i nie wiedzą.


Anuluj