UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komunikacja miejska w Elblągu wali się na łeb i szyję. Jej infrastruktura, chaotyczny poziom zarządzania i nic nierobienie sobie z licznych uwag i propozycji pasażerów w kierunku, żeby było lepiej. A od pamiętnej zmiany, którą wprowadzono 1 stycznia 2021r. i która to miała poprawić funkcjonowanie komunikacji, jest po prostu coraz gorzej. A władze miasta też nie widzą w tym problemu, mimo licznych uwag które wpłynęły do ratusza w ramach konsultacji. Teraz te nieprzemyślane zmiany w biletach minutowych. My, elblążanie oczekujemy po prostu lepszej komunikacji a także liczenia się z naszymi opiniami.

Linert

Anuluj