UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic dziwnego, że komunikacja miejska przegrywa że złotówami. Zamiast linii 22 i 23 to zrobili z autobusu 11 wycieczkowca, mieszkańcy Bielan/Zajazdu/Krasnego Lasu/Próchnika nie odzyskali autobusu 12,i też zapomnieli o Radomskiej i Chrobrego


Anuluj