UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.
Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.