UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego wozicie nas złomem konstal a nowe tramwaje stoją w zajezdni. Na dodatek rano i około 14 jedziemy jak sardynki. Czy dociera do was w tym zkm.


Anuluj