UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na ulicach i szynach klamot goni klamot a oni udają że coś robią. Jak przez skrzyżowanie koło Światowida przejedzie klamot po szynach to 5 minut trzeba czekać na zmianę świateł... a oni bilet pięciominutowy. Zejdźcie wy na ziemię i nie nazywajcie tego złomu komunikacją W żadnym Polskim mieście nie ma takiej ''komunikacji'' jak tu na tym zadupiu.