UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ulicach i szynach klamot goni klamot a oni udają że coś robią. Jak przez skrzyżowanie koło Światowida przejedzie klamot po szynach to 5 minut trzeba czekać na zmianę świateł... a oni bilet pięciominutowy. Zejdźcie wy na ziemię i nie nazywajcie tego złomu komunikacją W żadnym Polskim mieście nie ma takiej ''komunikacji'' jak tu na tym zadupiu.


Anuluj