71
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dziwi mnie słaba edukacja szkoły są zebrania z rodzicami no ale wtedy jest zastawiony cały park wszystkie alejki i trawniki no bo trzeba pokazać jakie ma się auto jak jest zebranie to w parku stoi jakieś 60 samochodów i czy szkoła jest z tego dumna że wkoło zniszczone wszystko trawniki alejki szkoła o jakim prestiżu a wokoło śmietnik i wszystko zniszczone najgłupsze jest to że prezydent miasta sadzi nowe drzewka z młodzieżą a nikt nie potrafi uszanować tego co już mamy a to wszystko robi się pod publikę zdjęcia w gazetach na internecie, itp. tylko mandaty przywołają wszystkich do porządku
Grażyna12 (2025.11.23)
@starsza pani - Niektórzy to się wręcz szczycą swoją ruską mentalnością
Targowica w pis (2025.11.23)
@A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Różnica jest taka że pisowcy wylewają hejt na Polaków. Polacy nie hejtuja tylko chcą rozliczenia pisowskich zlodzieii
@Grażyna12 - @ jak wymra emeryci... To spadnie poparcie dla pis.
Piękna wizja (2025.11.23)
@Piękna wizja - ludzie sami wybiorą co dobre wszystkie te partie sa do d takie same jednakowe złodzieje i patfusy i pisowce
Grażyna12 (2025.11.23)
Wincyj zakazów, wincyj!
Walić mandaty przygłupom. Więcej nie będą tak robić
(2025.11.23)

info

4  
  0
@Grażyna12 - Słusznie, nikt nie powinien jeździć po zabytkowych, parkowych alejkach. Są tam też tacy "uprzywilejowani" co jednak swoimi samochodami rozjeżdżają alejki i urządzili sobie parking w zabytkowym parku, ze szpetnymi słupkami i taśmami. "Grażyna12" ma rację; )
Hmm? (2025.11.23)
@dobra sÄ…siadka - Od 20.lat tak. bez tragedii
Jaki park? Te kilka drzew nazywacie parkiem? Tam wśród tych drzew powinny być zatoki do parkowania pojazdów.
Leon. (2025.11.23)

info

1  
  1