A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dziwi mnie słaba edukacja szkoły są zebrania z rodzicami no ale wtedy jest zastawiony cały park wszystkie alejki i trawniki no bo trzeba pokazać jakie ma się auto jak jest zebranie to w parku stoi jakieś 60 samochodów i czy szkoła jest z tego dumna że wkoło zniszczone wszystko trawniki alejki szkoła o jakim prestiżu a wokoło śmietnik i wszystko zniszczone najgłupsze jest to że prezydent miasta sadzi nowe drzewka z młodzieżą a nikt nie potrafi uszanować tego co już mamy a to wszystko robi się pod publikę zdjęcia w gazetach na internecie, itp. tylko mandaty przywołają wszystkich do porządku
@A później tacy piszą pod art że zaraz wyleje się pisowska fala hejtu. Różnica jest taka że pisowcy wylewają hejt na Polaków. Polacy nie hejtuja tylko chcą rozliczenia pisowskich zlodzieii
@Grażyna12 - @ jak wymra emeryci... To spadnie poparcie dla pis.
@Piękna wizja - ludzie sami wybiorą co dobre wszystkie te partie sa do d takie same jednakowe złodzieje i patfusy i pisowce
Wincyj zakazów, wincyj!
Walić mandaty przygłupom. Więcej nie będą tak robić
@Grażyna12 - Słusznie, nikt nie powinien jeździć po zabytkowych, parkowych alejkach. Są tam też tacy "uprzywilejowani" co jednak swoimi samochodami rozjeżdżają alejki i urządzili sobie parking w zabytkowym parku, ze szpetnymi słupkami i taśmami. "Grażyna12" ma rację; )
@dobra sÄ…siadka - Od 20.lat tak. bez tragedii
Jaki park? Te kilka drzew nazywacie parkiem? Tam wśród tych drzew powinny być zatoki do parkowania pojazdów.