UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Grażyna12 - Słusznie, nikt nie powinien jeździć po zabytkowych, parkowych alejkach. Są tam też tacy "uprzywilejowani" co jednak swoimi samochodami rozjeżdżają alejki i urządzili sobie parking w zabytkowym parku, ze szpetnymi słupkami i taśmami. "Grażyna12" ma rację; )
Hmm?