71
21.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To zapewne ten malkontent, co od dawna donosi na ludzi przyjeżdżających na msze i parkujących na alejkach. Dojazd do szkoły jest od zawsze więc w czym problem
jaa258 (2025.12.02)

info

1  
  0