UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziwi mnie słaba edukacja szkoły są zebrania z rodzicami no ale wtedy jest zastawiony cały park wszystkie alejki i trawniki no bo trzeba pokazać jakie ma się auto jak jest zebranie to w parku stoi jakieś 60 samochodów i czy szkoła jest z tego dumna że wkoło zniszczone wszystko trawniki alejki szkoła o jakim prestiżu a wokoło śmietnik i wszystko zniszczone najgłupsze jest to że prezydent miasta sadzi nowe drzewka z młodzieżą a nikt nie potrafi uszanować tego co już mamy a to wszystko robi się pod publikę zdjęcia w gazetach na internecie, itp. tylko mandaty przywołają wszystkich do porządku

Grażyna12

Anuluj