UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Grażyna12 - Słusznie, nikt nie powinien jeździć po zabytkowych, parkowych alejkach. Są tam też tacy "uprzywilejowani" co jednak swoimi samochodami rozjeżdżają alejki i urządzili sobie parking w zabytkowym parku, ze szpetnymi słupkami i taśmami. "Grażyna12" ma rację; )

Hmm?

Anuluj