22
20.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zielarski - Tak miasto skupi grunty przy S7 i wciskać będzie jako miastowe. Stuknij się w dzban.
(2025.11.20)
Tak długo jak Trójmiasto czekało na Obwodnicę obwodnicy tak długo Elbląg będzie bujał się ze Wschodnią. W port będą inwestować do którego nikt pływać nie zamierza. Wystarczy konsultacje zrobić z biznesem lokalnym. Kto korzysta z drogi wodnej robi to w skali dopuszczalnej aktualnie. A wizja, że my tu terminal zbudujemy jest mydlana.
(2025.11.20)
Twoja to nie wiem ale możesz się nam tu pochwalić przed milionami czytelników
Zielarski (2025.11.20)
To zbuduj tam magazyn i cisnij godzinę przez miasto z czymkolwiek w jedną albo druga stronę Otwórz oczy śmieszny politykierku
Zielarski (2025.11.20)
Jak tak raz w miesiącu lub częściej czytam o kolejnych planach, pomysłach, decyzjach, realizacjach wypływających z Ratusza to upewniam się wzorem z kryminałów, że w Urzędzie Miejskim w Elblągu jest KRET / KRETY, którzy podsuwają " świnie " obecnemu prezydentowi, by przyśpieszyć referendum Stefana i zmienić władze miasta. Prezydent powinien jeżeli chce dłużej piastować urząd zrobić dokładny przegląd kadr i nie słuchać złych podszeptów. Jutro otwarcie ulicy 13 Pułku w obu kierunkach, a dzieci z przedszkola i staruszki widzą, że pas ruchu w dół jest dobry na ścieżkę rowerową, a za wąski na obecne auta. Kto jest za to odpowiedzialny ? Jutro zacznie się lament zupełnie niepotrzebny prezydentowi. Tematów dziwnych/błędnych decyzji sa dziesiątki, niestety, bo za chwilę prezes Kaczyński wystawi kolejną Śliwkę i się zacznie zabawa.
(2025.11.20)

info

6  
  0
Modrzewina projekt typu padlina dającą hajs
jnc (2025.11.20)

info

1  
  1
@Tralala - Najpierw tylko niektóre, powtarzam niektóre działki sprzedają tanio kolesiom, a potem nagle potrzebna jest jakaś droga łącząca dwie ulice przypadkiem obok i nagle koleś po znajomości ma prezent w postaci wzrostu wartości swoich działek o 100 procent. Tylko ze ta droga będzie wykonana z publicznych pieniędzy, czyli naszych, tak w prezencie dla tego kolegi. Za chwilę tego doświadczymy w okolicy modrzewiny🙂
Gju (2025.11.20)
Wczoraj się spotkali w ratuszu i uzgodnili co by było gdyby nic nie było i to mają osiągnąć do 2027 gdyby sobie wymarzyli i że Gdańsk ma się bać Elbląga ponieważ nasze miasto tak prężnie się rozwija że już jest po Gdańsku 🤣
Fyi (2025.11.20)
Była szansa budowy portu z prawdziwego zdarzenia, tylko buraki twojego pokroju wszystko zablokowali, bo to niedobre było, Kaczyńskie. Jesteście zgrają matołków.
Truso (2025.11.20)
Jak cene za 1m/kw mają z kosmosu, to nic dziwnego.....
jary12 (2025.11.20)

info

0  
  0