22
20.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Truso - Matołem jesteś ty.... nie sprzedaje się inwestycji na progi jej uruchomienia
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.21)
Po pierwsze rozpocząć budowę asfaltowej drogi łączącej ulicę JP II na Modrzewinie Górnej z ulicą Fromborską. Po drugie rozpocząć budowę II części Obwodnicy Wschodniej. Nie ma w tej chwili wazniejszych tematów w komunikacji do realizacji w 2026 roku w Elblągu.
(2025.11.23)

info

1  
  0