A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Truso - Matołem jesteś ty.... nie sprzedaje się inwestycji na progi jej uruchomienia
Po pierwsze rozpocząć budowę asfaltowej drogi łączącej ulicę JP II na Modrzewinie Górnej z ulicą Fromborską.
Po drugie rozpocząć budowę II części Obwodnicy Wschodniej.
Nie ma w tej chwili wazniejszych tematów w komunikacji do realizacji w 2026 roku w Elblągu.