UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak długo jak Trójmiasto czekało na Obwodnicę obwodnicy tak długo Elbląg będzie bujał się ze Wschodnią. W port będą inwestować do którego nikt pływać nie zamierza. Wystarczy konsultacje zrobić z biznesem lokalnym. Kto korzysta z drogi wodnej robi to w skali dopuszczalnej aktualnie. A wizja, że my tu terminal zbudujemy jest mydlana.


Anuluj