UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj się spotkali w ratuszu i uzgodnili co by było gdyby nic nie było i to mają osiągnąć do 2027 gdyby sobie wymarzyli i że Gdańsk ma się bać Elbląga ponieważ nasze miasto tak prężnie się rozwija że już jest po Gdańsku 🤣

Fyi

Anuluj