UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj się spotkali w ratuszu i uzgodnili co by było gdyby nic nie było i to mają osiągnąć do 2027 gdyby sobie wymarzyli i że Gdańsk ma się bać Elbląga ponieważ nasze miasto tak prężnie się rozwija że już jest po Gdańsku 🤣

Fyi