Wybrany wątek opinii
W zamyśle prezydenta Słoniny ulica JP II miała się łączyć z ulicą Fromborską, by Modrzewina tętniła ruchem i nie było nazwy Droga do nikąd. Niestety następcy zapomnieli, zaniechali. Prezydent Słonina także zaczął przygotowania do realizacji Obwodnicy Wschodniej i planował na Modrzewinie Północ osiedla mieszkaniowe. A na terenie między Mickiewicza, a Żeromskiego miał powstać kompleks studencki. To był ostatni prezydent Elbląga - wizjoner z planami 20 lat do przodu.
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
Tak długo jak Trójmiasto czekało na Obwodnicę obwodnicy tak długo Elbląg będzie bujał się ze Wschodnią. W port będą inwestować do którego nikt pływać nie zamierza. Wystarczy konsultacje zrobić z biznesem lokalnym. Kto korzysta z drogi wodnej robi to w skali dopuszczalnej aktualnie. A wizja, że my tu terminal zbudujemy jest mydlana.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Wczoraj się spotkali w ratuszu i uzgodnili co by było gdyby nic nie było i to mają osiągnąć do 2027 gdyby sobie wymarzyli i że Gdańsk ma się bać Elbląga ponieważ nasze miasto tak prężnie się rozwija że już jest po Gdańsku 🤣
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Była szansa budowy portu z prawdziwego zdarzenia, tylko buraki twojego pokroju wszystko zablokowali, bo to niedobre było, Kaczyńskie. Jesteście zgrają matołków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Truso - Matołem jesteś ty.... nie sprzedaje się inwestycji na progi jej uruchomienia
Do moderacji
Odpowiedz
1
0