UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak długo jak Trójmiasto czekało na Obwodnicę obwodnicy tak długo Elbląg będzie bujał się ze Wschodnią. W port będą inwestować do którego nikt pływać nie zamierza. Wystarczy konsultacje zrobić z biznesem lokalnym. Kto korzysta z drogi wodnej robi to w skali dopuszczalnej aktualnie. A wizja, że my tu terminal zbudujemy jest mydlana.