Wybrany wątek opinii

Ja was rządzących chyba nigdy nie zrozumiem Próbujecie po wciskać ludziom działki na magazyny w najbardziej oddalonym od s7 miejscu miasta jednocześnie blokując budowę portu i pogłębienia kanału w imię waszych politycznych wojenek robionych na pokaz Może jeszcze zróbcie punkt sprzedaży biletów na wyciągi w Tatrach
Zielarski (2025.11.20)
@Zielarski - A wypłata w złotych czy rublach?
(2025.11.20)
@Zielarski - Tak miasto skupi grunty przy S7 i wciskać będzie jako miastowe. Stuknij się w dzban.
(2025.11.20)
Twoja to nie wiem ale możesz się nam tu pochwalić przed milionami czytelników
Zielarski (2025.11.20)
To zbuduj tam magazyn i cisnij godzinę przez miasto z czymkolwiek w jedną albo druga stronę Otwórz oczy śmieszny politykierku
Zielarski (2025.11.20)
Powrót do komentarzy