UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak tak raz w miesiącu lub częściej czytam o kolejnych planach, pomysłach, decyzjach, realizacjach wypływających z Ratusza to upewniam się wzorem z kryminałów, że w Urzędzie Miejskim w Elblągu jest KRET / KRETY, którzy podsuwają " świnie " obecnemu prezydentowi, by przyśpieszyć referendum Stefana i zmienić władze miasta. Prezydent powinien jeżeli chce dłużej piastować urząd zrobić dokładny przegląd kadr i nie słuchać złych podszeptów. Jutro otwarcie ulicy 13 Pułku w obu kierunkach, a dzieci z przedszkola i staruszki widzą, że pas ruchu w dół jest dobry na ścieżkę rowerową, a za wąski na obecne auta. Kto jest za to odpowiedzialny ? Jutro zacznie się lament zupełnie niepotrzebny prezydentowi. Tematów dziwnych/błędnych decyzji sa dziesiątki, niestety, bo za chwilę prezes Kaczyński wystawi kolejną Śliwkę i się zacznie zabawa.