A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RozrzutnikGnoju - Za ten bochaterski czyn, powinien dostać nagrodę, a ci go do więzienia wsiadają. Gdzie ta sprawiedliwość.
a kiedy za zabicie Oliwiera ?
Czyli za trzy butelki tyle co śmierć na hetmańskiej razy 2.No logika godna zupowców.
Wyrok dla wielokrotnego recydywisty jest bardziej niż śmieszny Bardziej resocjalizujaca byłaby wysoka grzywna i rok prac społecznych w widocznym miejscu. Ten przypadek będzie robił to samo po zakonczeniu kary, tylko może jeszcze ostrzej.
Wymiar sprawiedliwości wymaga 3 razy wiekszych zmian niż się planuje.1/ Budowa nowych więzień w 49 dawnych województwach 2/ max ilość w celi 2 osoby 3/ nie umieszczanie przeciwników politycznych w celi z mordercą, co stosował ziobro.
4/ mniej kar izolacyjnych dla osób nie zagrażających społeczeństwu 5/ areszty domowe 6/ nadzór i praca po wyjściu z więzienia.
Ale przecież to zachodnia i skandynawska utopia, bo mieszkamy w Polsce, kraju i społeczeństwie nie reformowalnym.
I bardzo dobrze że tam jest jak jest skoro płacimy podatki a mimo to ktoś te pieniądze marnotrawi. Myślę że fundusz sprawiedliwości Ziobry decydował jaka komenda ma być wyremontowana. No to mamy jak mamy...
oraz prowadzenie audi pod wpływem kokainy, zatankował kokainum do baku ? czy będąc pod wplywem kokainy prowadził audi ? pogubilem sie
Ta osoba bardziej kwalifikuje się do Fromborka, aniżeli do wiezienia, bo jeśli w więzieniu pozna a na bank pozna podobnych sobie to po wyjściu niczego dobrego to nie wróży.
Ten sędzia w tle na zdjęciu to mega nieprzyjemny gość. Uważa, że jest bogiem. Mega niekulturalny i mega niekontaktowy. Jak mówi, czy czyta to zawsze tak, żebyś nie zrozumiał. Mam nadzieję, że mu ktoś o tym powie, bo jak znam życie to ona sam uważa, że jest zarąbisty.
@Jawamwojtaniewybierałem - Samosąd bedzie