UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyrok dla wielokrotnego recydywisty jest bardziej niż śmieszny Bardziej resocjalizujaca byłaby wysoka grzywna i rok prac społecznych w widocznym miejscu. Ten przypadek będzie robił to samo po zakonczeniu kary, tylko może jeszcze ostrzej. Wymiar sprawiedliwości wymaga 3 razy wiekszych zmian niż się planuje.1/ Budowa nowych więzień w 49 dawnych województwach 2/ max ilość w celi 2 osoby 3/ nie umieszczanie przeciwników politycznych w celi z mordercą, co stosował ziobro. 4/ mniej kar izolacyjnych dla osób nie zagrażających społeczeństwu 5/ areszty domowe 6/ nadzór i praca po wyjściu z więzienia. Ale przecież to zachodnia i skandynawska utopia, bo mieszkamy w Polsce, kraju i społeczeństwie nie reformowalnym.