UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten sędzia w tle na zdjęciu to mega nieprzyjemny gość. Uważa, że jest bogiem. Mega niekulturalny i mega niekontaktowy. Jak mówi, czy czyta to zawsze tak, żebyś nie zrozumiał. Mam nadzieję, że mu ktoś o tym powie, bo jak znam życie to ona sam uważa, że jest zarąbisty.
Kamilczak