Wybrany wątek opinii
A propos budynku komendy policji, a w zasadzie jej wnętrza, to czy ktoś był tam ostatnio w środku i widział jak tam jest obskurnie? Jeśli ktoś nie był ostatnio i nie widział, ale był może ze 20 lat temu, to wygląda tak samo tylko jeszcze gorzej. Brud, smród i ubóstwo.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Ale alkomat "ścienny" mają dobry i można się zbadać zanim wsiądziesz za kółko
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
I bardzo dobrze że tam jest jak jest skoro płacimy podatki a mimo to ktoś te pieniądze marnotrawi. Myślę że fundusz sprawiedliwości Ziobry decydował jaka komenda ma być wyremontowana. No to mamy jak mamy...
Do moderacji
Odpowiedz
2
2