UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RozrzutnikGnoju - Za ten bochaterski czyn, powinien dostać nagrodę, a ci go do więzienia wsiadają. Gdzie ta sprawiedliwość.

DDR

Anuluj