UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze że tam jest jak jest skoro płacimy podatki a mimo to ktoś te pieniądze marnotrawi. Myślę że fundusz sprawiedliwości Ziobry decydował jaka komenda ma być wyremontowana. No to mamy jak mamy...
I bardzo dobrze że tam jest jak jest skoro płacimy podatki a mimo to ktoś te pieniądze marnotrawi. Myślę że fundusz sprawiedliwości Ziobry decydował jaka komenda ma być wyremontowana. No to mamy jak mamy...