29
20.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
" Brud, smród i ubóstwo:" Dziwisz się ? Za ich skandaliczne działania w ostatnim czasie to i tak mają luksus.
(2025.11.20)

info

3  
  6
Ale alkomat "ścienny" mają dobry i można się zbadać zanim wsiądziesz za kółko
Zadowolony z alkomatu (2025.11.20)
Ten alkomat został wymuszony bo nie chcieli udostępniać przenośnych.
(2025.11.20)

info

2  
  1
głupszym być nie można
(2025.11.20)

info

0  
  3
Kiedy więzienie dla szkodników z KO którzy dopuścili się działań dywersyjnych blokując budowę portu Państwowego w Elblągu?
Jawamwojtaniewybierałem (2025.11.20)
Te wyroki wszystkie to są jakieś jaja!!! 2 lata za chęć zniszczenia dużego budynku i śmierci wszystkich co byli w środku?!! A jakby oszukał skarbówkę to by dostał 10 lat jak nie lepiej. Ludzie, gdzie my żyjemy.
kkkkk1 (2025.11.20)

info

3  
  3
@Jawamwojtaniewybierałem - wiem że masz problemy z myśleniem ale to nie ten temat
nielubiekaczek (2025.11.20)
Idź i zapukaj do nich do domu to ci powiedzą co tam u nich słychać, tutaj raczej nikt ci nie pomoże
Pomogłem? (2025.11.20)
No dobra wyrok wydaje się ok. Pytanie brzmi to jaki sędzia skazał na rok za śmierć na hetmańskiej? Co jest z wami w tych sądach?
(2025.11.20)

info

5  
  1
potrzebne jakieś kamieniołomy, jakieś miejsca pracy dla tych nierobów, teraz będziemy go mieli na utrzymaniu 24 godz na dobę
(2025.11.20)

info

6  
  0