UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyrok dla wielokrotnego recydywisty jest bardziej niż śmieszny Bardziej resocjalizujaca byłaby wysoka grzywna i rok prac społecznych w widocznym miejscu. Ten przypadek będzie robił to samo po zakonczeniu kary, tylko może jeszcze ostrzej. Wymiar sprawiedliwości wymaga 3 razy wiekszych zmian niż się planuje.1/ Budowa nowych więzień w 49 dawnych województwach 2/ max ilość w celi 2 osoby 3/ nie umieszczanie przeciwników politycznych w celi z mordercą, co stosował ziobro. 4/ mniej kar izolacyjnych dla osób nie zagrażających społeczeństwu 5/ areszty domowe 6/ nadzór i praca po wyjściu z więzienia. Ale przecież to zachodnia i skandynawska utopia, bo mieszkamy w Polsce, kraju i społeczeństwie nie reformowalnym.