UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten sędzia w tle na zdjęciu to mega nieprzyjemny gość. Uważa, że jest bogiem. Mega niekulturalny i mega niekontaktowy. Jak mówi, czy czyta to zawsze tak, żebyś nie zrozumiał. Mam nadzieję, że mu ktoś o tym powie, bo jak znam życie to ona sam uważa, że jest zarąbisty.

Kamilczak