43
23.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zawsze kupuje i piwko i hot doga, niech tez coś mają od życia.
DDR (2025.11.23)
A ja daje i dawać będę, ci ludzie jak chcą to niech kupią sobie co chcą, coś co chociaż przez chwilę da im radość, jednemu kotlet drugiemu piwo, bo żadna instytucjaca jesxcze nie zmieniła biedy, ani nie poprawiła losu bezdomnego jesli sam tego nie chce! Bezdomność pojawiła się w chwili kiedy upadły zakłady pracy, to panstwo odpowiada za biedę!?
(2025.11.23)
Tym samym Nie dawajmy na WOŚP, na fundacje, bo to obowiązkiem państwa jest wspomaganie chorych a nie zbieractwo przez zwykłych ludzi I oprocz tego dotowanie fundacji ! Bo czemu jednym nie mozemy a drugim musimy? To rząd odpowiada za to, ze rodzice aby dzieci mogły przeżyć muszą błagać innych o fundusze!!!
(2025.11.23)

info

12  
  6
Bardzo znamienny tytuł Panie Tomaszu - szacun za odwagę. Dziwnym trafem ozdoba stanu senackiego "jego wysokość " Wcisła dokonywał kontroli w fundacji "dumni z Elbląga" w sprawie drobnych 2 milinów a nie skontrolował ani działań ESWIPU którego zarząd już po kontroli NIK powinien zostać postawiony przez sądem a rocznie przejada około 10 milionów ani w WOŚP który taką kwote na Zarząd wykazuje w sprawozdaniu finansowym... Panie Senatorze może pora zrobić kolejne kontrole w sprawie znikania kwot o wiele większych niż te 2 miliony na zakup nieruchomości ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.23)

info

4  
  6
Byłem głodny nie daliście jeść, pukałem do waszych serc ale zamknięte było, nie udawajcie miłosiernych w wigilię bo to zakłamanie !
(2025.11.23)
To, co robicie, przywraca osobom w kryzysie bezdomności poczucie godności, bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze jutro. Wasza wytrwałość w obliczu codziennych trudów i niepoddawanie się ma ogromne znaczenie.
Anka Cyganka (2025.11.23)

info

4  
  2
@sekretarz stanu - "nie dawajmy pieniędzy politykom" - najgorsze, że politycy sami se biorą nasze pieniądze i są często przeciw nam.
(2025.11.23)
bez komentarza.
poinformowany (2025.11.23)

info

3  
  0
Dając na ulicy widzę fizycznie ta osobę wiem kto to jest i zapewne wiem na co ona wyda ta kasę, dając kasę na różne fundację itp nie wiem do kogo ta kasa trafi.... osobiście daje jadę bezdomnym na ulicy ( nigdy cyganom) a w internecie nie jestem frajerem i nigdy nie przelewam nikomu kasy
(2025.11.23)

info

5  
  0
Tak lepiej dac poeniadze fundacji !!! Ktora zbiera pieniadze pod piedronkami i innymi marketami rekoma dzieci z wolontariatu. A zarzad fundacji pobiera sobie wynagrodzenie z tych pieniedzy bo jest to zgodne z prawem. Tyczy sie to wszystkich fundacji w tym rzadzonym przez pejsatych kraju.
Pawel678 (2025.11.23)

info

6  
  1