UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dając na ulicy widzę fizycznie ta osobę wiem kto to jest i zapewne wiem na co ona wyda ta kasę, dając kasę na różne fundację itp nie wiem do kogo ta kasa trafi.... osobiście daje jadę bezdomnym na ulicy ( nigdy cyganom) a w internecie nie jestem frajerem i nigdy nie przelewam nikomu kasy