UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak lepiej dac poeniadze fundacji !!! Ktora zbiera pieniadze pod piedronkami i innymi marketami rekoma dzieci z wolontariatu. A zarzad fundacji pobiera sobie wynagrodzenie z tych pieniedzy bo jest to zgodne z prawem. Tyczy sie to wszystkich fundacji w tym rzadzonym przez pejsatych kraju.

Pawel678