UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo znamienny tytuł Panie Tomaszu - szacun za odwagę. Dziwnym trafem ozdoba stanu senackiego "jego wysokość " Wcisła dokonywał kontroli w fundacji "dumni z Elbląga" w sprawie drobnych 2 milinów a nie skontrolował ani działań ESWIPU którego zarząd już po kontroli NIK powinien zostać postawiony przez sądem a rocznie przejada około 10 milionów ani w WOŚP który taką kwote na Zarząd wykazuje w sprawozdaniu finansowym... Panie Senatorze może pora zrobić kolejne kontrole w sprawie znikania kwot o wiele większych niż te 2 miliony na zakup nieruchomości ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj