UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja daje i dawać będę, ci ludzie jak chcą to niech kupią sobie co chcą, coś co chociaż przez chwilę da im radość, jednemu kotlet drugiemu piwo, bo żadna instytucjaca jesxcze nie zmieniła biedy, ani nie poprawiła losu bezdomnego jesli sam tego nie chce! Bezdomność pojawiła się w chwili kiedy upadły zakłady pracy, to panstwo odpowiada za biedę!?