UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dając na ulicy widzę fizycznie ta osobę wiem kto to jest i zapewne wiem na co ona wyda ta kasę, dając kasę na różne fundację itp nie wiem do kogo ta kasa trafi.... osobiście daje jadę bezdomnym na ulicy ( nigdy cyganom) a w internecie nie jestem frajerem i nigdy nie przelewam nikomu kasy