UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak lepiej dac poeniadze fundacji !!! Ktora zbiera pieniadze pod piedronkami i innymi marketami rekoma dzieci z wolontariatu. A zarzad fundacji pobiera sobie wynagrodzenie z tych pieniedzy bo jest to zgodne z prawem. Tyczy sie to wszystkich fundacji w tym rzadzonym przez pejsatych kraju.
Pawel678