A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ważny artykuł, ktory podaje konkretne instrukcje. Dobrze ujmuje sprawę i będę sie starał trzymać tych wskazówek. Dziękuję
Dobrze, że są ludzie, którzy potrafią wejść w tak trudne przestrzenie ludzkiego życia z empatią, cierpliwością i realnym wsparciem. Pracownicy socjalni i streetworkerzy wykonują ogromnie wymagającą pracę — codziennie spotykają się z historiami, które wielu z nas przerastają, a mimo to niosą pomoc, krok po kroku. To ważne, że takie osoby są i działają tam, gdzie inni nie mają odwagi się zatrzymać.
Super dziewczyny. Pracownicy z pasją. Brawo
Robicie dziewczyny dobrą robotę! Tak jak mowicie, każde życie jest ważne i o każde trzeba walczyć, ale odpowiednio i z głową. Nie wszyscy wiedzą jak pomagać, dlatego ważne są takie rozmowy.
Niech to będzie sprawa każdego osobista ! Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą ! Przykład że ktoś robił do 67 lat nic nie znaczy bo w Polsce nie potrafią odpoczywać, praca do końca życia to nie samo życie ! Jest dużo powodów zdrowotnych, odrzucaniu nawet fachowca bo wiek jest argumentem i dopracować do emerytury jest sztuka bo większość przez swoją pracę nie doczekają emerytury ! Eliminować żebraków pijaków 30-40 letnich bo tu jest dramat !!!
@DDR - Zrobisz pozniej pogrzeb? Czytaj ze zrozumieniem
Nie masz pojecia ilu z nich nigdy dnia nie przepracowalo. nie wrzucam wszystkich do jednego wora, kazda historia jest inna ale takie pomaganie na chwilę rozleniwia, sorry. Praca dla chętnych zawsze sie znajdzie
Od jakiegoś czasu odwiedzam klienta na ul Barona tam widzę w klatce schofowej 33 ktoś chyba mieszka siedzi na krześle śpi popija sobie klatka schodowa otwarta czy to mieszkańcom nie przeszkadza przecież to klatkę schodową wyziębia hałas papierochy śmierdzą i mocz
Klasyka ryba i wedka.
To tak jak z pieniędzmi na pomoc dla powodzian danym nie bezpośrednio dla tych potrzebujących tylko przez WŚOP. I teraz pytanie, czy tak naprawdę to była "prawdziwa " pomoc dla tych ludzi ???