UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tym samym Nie dawajmy na WOŚP, na fundacje, bo to obowiązkiem państwa jest wspomaganie chorych a nie zbieractwo przez zwykłych ludzi I oprocz tego dotowanie fundacji ! Bo czemu jednym nie mozemy a drugim musimy? To rząd odpowiada za to, ze rodzice aby dzieci mogły przeżyć muszą błagać innych o fundusze!!!