UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tym samym Nie dawajmy na WOŚP, na fundacje, bo to obowiązkiem państwa jest wspomaganie chorych a nie zbieractwo przez zwykłych ludzi I oprocz tego dotowanie fundacji ! Bo czemu jednym nie mozemy a drugim musimy? To rząd odpowiada za to, ze rodzice aby dzieci mogły przeżyć muszą błagać innych o fundusze!!!