UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja daje i dawać będę, ci ludzie jak chcą to niech kupią sobie co chcą, coś co chociaż przez chwilę da im radość, jednemu kotlet drugiemu piwo, bo żadna instytucjaca jesxcze nie zmieniła biedy, ani nie poprawiła losu bezdomnego jesli sam tego nie chce! Bezdomność pojawiła się w chwili kiedy upadły zakłady pracy, to panstwo odpowiada za biedę!?


Anuluj