40
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To Czyžyk i na dodatek Skoczek przeprowadzał niedawno kontrolę i wszystko było w porządku a teraz ma pytania, - tych dwóch strażników co pilnują całodobowo, to musztarda po obiedzie - tam już nie ma czego pilnować, chyba tylko dla oka, że my tu wiecie, rozumiecie mamy wszystko pod kontrolą Skąd Bareja wiedział, że to wszystko przetrwa- zarządzanie, biurokracja I głęboka komuna
Miś usmmUszatek.. (2025.11.19)
@Jacyna - A kto zapłacił za budowę i wyburzenie bloków energetycznych w elektrowni ostrołęckiej, za widokowy przekop Mierzei Wiślanej za ponad 2 mld. zł, za stępkę super promu, za działki pod budowę CPK jak można tak bezczelnie kręcić, prawda? Prawda, no ale wiemy co oznacza skrót CPK - "cały P... ", prawda? Prawda.
(2025.11.19)
Winni są Ci, którzy podczas planowania, odbiorów, corocznych przeglądów, audytów nie wiedzieli, jak należy zabezpieczyć przed pożarem takie wrażliwe obiekty. W samochodach wymagane są gaśnice z ważnym atestem - a tu niczego nie było. Tacy bez wyobraźni niech płacą. Wiedzą, jak pieniądze brać każdego miesiąca.
(2025.11.19)

info

12  
  1
ale mu bajdurzymy o elbląskiej sortowni a nie wałkach w skali makro. dostałeś podwyżkę za śmieci ? to się szykuj na kolejne, bo będą co kwartał
Jacyna (2025.11.19)
Prezydent podaje, że w sortowni funkcjonował przeciwpożarowy system alarmowy. Nie był on bezpośrednio połączony z jednostką PSP.   Czy nie było prawnego obowiązku modyfikacji systemu na bezpośrednio połączony z PSP i wykonania innych działań określonych w rozporządzeniu MSWiA z 19 lutego 2020r. w sprawie wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej? Zakład wybudowany w 2012 r. nie ma automatycznego zwolnienia od nowych wymagań z 2020r. tylko dlatego, że został wybudowany wcześniej. To jest kluczowy, trudny temat do wyjaśnienia i oceny jakości ochrony ppoż oraz jej zgodności z przepisami. Nie sądzę, żeby likwidacja posterunku miała znaczenie dla poziomu ochrony i wyjaśnienia Prezydenta są wystarczające. Ale jeżeli była dywersja, może poradzili by sobie z czołgającymi się w ciemnościach i odpadach dywersantami.
Czy (2025.11.19)

info

6  
  1
@Masakra - Tak jak u twoich, wszyscy menadżery byly?
(2025.11.19)
Czyli jak zawsze. Polak mądry po szkodzie. Takie tłumaczenia małego Kazia w piaskownicy.
(2025.11.19)

info

5  
  0
bieżta się pisiory do roboty, dupy w troki i pilnować śmietnika, on jest dla was, to wasze przeznaczenie, śmieci powinny być na wysypisku odpadów
Elblążanintoja (2025.11.19)

info

3  
  7
No i mamy skutek pożaru. System ppoż. zraszaczy itp. nir był połączony w żaden sposób że Strażą Pożarną. Dwuch ochroniarzy emerytów, po 12 h służba, zmęczeni, zanim doczłapał jeden, po przebudzeniu się, na miejsce pożaru to już Sue pewnie porządnie hajcowało. Brak łączności radiowej pomiędzy pracownikami ochrony, a dyrekcja, kierownictwem. Ot i skutek, sortownia spłonęła, przez podstawie zaniedbania, których na takich obiektach nie powinno być. Na takim rozległym obiekcie powinno być minimum 4 ochroniarzy, mający między sobą łączność przez krótkofalówki i z dyrekcją firmy. I wyszły oszczędności pseudo firmy ochroniarskiej, która zmieniła nazwę, wiadomo o co chodzi.
Kalafior z masłem (2025.11.19)

info

10  
  0
W ostatnich dniach mediaObiegła relacja kraińskichŻo. nierzy, którzy wyśmiewaliSzkolenie z obsługiDronów w naszym kraju. My na ich łożymyPieniądze a bezczelneTypy zamiast wdzięcznościjWyśmiewają.
eh (2025.11.19)

info

4  
  2