UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To Czyžyk i na dodatek Skoczek przeprowadzał niedawno kontrolę i wszystko było w porządku a teraz ma pytania, - tych dwóch strażników co pilnują całodobowo, to musztarda po obiedzie - tam już nie ma czego pilnować, chyba tylko dla oka, że my tu wiecie, rozumiecie mamy wszystko pod kontrolą Skąd Bareja wiedział, że to wszystko przetrwa- zarządzanie, biurokracja I głęboka komuna

Miś usmmUszatek..

Anuluj