Wybrany wątek opinii
W sumie brak odpowiedzi. Winna firma ochroniarska. A co miala sie nie zgodzic na zmiany? Najwazniejsze to swoich dyrektorow, prezesow itd. na stołki. w spólkach. I tak jeszcze conajmniej 4 lata. A mieli byc ponoc sami fachowcy.
Do moderacji
Odpowiedz
34
9
@Masakra - Twoje rozmyślania to masakra człowieczku z kotem
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@Masakra - Tak jak u twoich, wszyscy menadżery byly?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0