UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bieżta się pisiory do roboty, dupy w troki i pilnować śmietnika, on jest dla was, to wasze przeznaczenie, śmieci powinny być na wysypisku odpadów
Elblążanintoja
bieżta się pisiory do roboty, dupy w troki i pilnować śmietnika, on jest dla was, to wasze przeznaczenie, śmieci powinny być na wysypisku odpadów
Elblążanintoja