UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bieżta się pisiory do roboty, dupy w troki i pilnować śmietnika, on jest dla was, to wasze przeznaczenie, śmieci powinny być na wysypisku odpadów

Elblążanintoja

Anuluj