40
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Albo będzie spał z kotem
(2025.11.19)
@Masakra - Twoje rozmyślania to masakra człowieczku z kotem
(2025.11.19)
Czy oni coś mądrego kiedyś powiedzą, np. Jak nakarmić kota prezesa
(2025.11.19)

info

5  
  4
cykliczne podziekowania dla Polakow...
korba (2025.11.19)

info

2  
  0
Traks mistrz interpelacji, ale załatwić sam to nic nie umie...
(2025.11.19)

info

6  
  2
Może dziwne, a może nie, ale jak cokolwiek nieprzewidzianego dzieje się w kraju, wypadek, pożar, katastrofa to natychmiast cały PiS się cieszy, a twórca prezydenta nawrockiego " prof " Cenckiewicz pyta - Czemu rząd nie uprzedził prezydenta, że coś takiego nastąpi, tylko dowiedział się po fakcie.
(2025.11.19)

info

16  
  10
Smutne... nic nie wyjaśnione spłonęło wszystko, a ochrona dłubała w nosie :(... a płacić będą elblążanie
(2025.11.19)

info

20  
  3
Kogo to słowa ?... to są biedni ludzie i trzeba ich wpuścić.... drugie - wpuścić wszystkich a później się zobaczy - i co z tego że zginie jeden Polak... ale uratujemy dziesięciu tych z granicy. Takich przykładów są dziesiątki.... Komu służyło to filmidło A H ?... NA PEWNO NIE POLSCE.
(2025.11.19)

info

9  
  2
I teraz tak. Dwaj pracownicy ochrony 24/7.Czyli jeden robi 12 h dniówkę i drugi 12 h nockę. I tak cały tydzień. Kiedy w końcu ktoś się ocknie i przestanie zatrudniać w ochronie dziadków, którzy ledwo chodzą?! PFRON i kasa od niego jest ważniejsza niż bezpieczeństwo obiektu i ludzi. Śmiech i wstyd jednocześnie.
Blekota (2025.11.19)

info

18  
  0
Skoczyk-NIeskoczyk to szpec w każdej dziedzinie
(2025.11.19)

info

4  
  1